Domů

Mažoretky KK Dance Šumperk, foto 2020
O nás Napsali
o nás
Podpořte
nás
Objednat
vystoupení
Staň se
mažoretkou
Kontakty Rozpis
tréninků

Mažoretky KK-Dance Šumperk

AKTUÁLNĚ

Sledujte nás na Facebooku.

Máte zájem o vystoupení Šumperských mažoretek?

Pořádáte sportovní zápas, kulturní či prezentační akci? Chcete překvapit na oslavě narozenin, svatbě nebo firemním večírku?
Nabízíme Vám možnost vystoupení Šumperských mažoretek, tanečního spolku KK-Dance.
Disponujeme mnoha nacvičenými show vystoupeními s různým náčiním, se slečnami různého věku. Vše se přizpůsobuje Vašim přáním, okolnostem a podmínkám v místě konání.

Na Vaši akci jsou připraveni vystoupit menší či větší mažoretky,  níže uvedených věkových kategorií:

KK-Dance SANY Šumperk na dni veteránův ŠumperkuDĚTI - začínající mažoretky ve věku nejčastěji od 4 do 7 roků. Vhodné na vystoupení v denních hodinách především na akcích pro děti, městských slavnostech, besídkách, akcích pro seniory atd.

KADETKY
- děti ve věku 7 až 12 roků. V těchto formacích jsou zkušenější,  mladé slečny, které mají nacvičeno několik sestav pro různé příležitosti, , které se upravují dle daným okolnostem. Kadetky již mají mnoho zkušeností s vystupováním na veřejnosti a soutěžích. U kadetek je možnost i večerního vystoupení na oslavách narozenin, firemních akcích, plesech atd.

JUNIORKY - slečny ve věku 12 až 15 roků. V těchto formacích jsou již slečny s profesionálním přístupem, mají několikaleté zkušenosti s vystupováním na veřejnosti a soutěžích. Juniorky mají nacvičeno několik sestav pro různé příležitosti, které se upravují dle daným okolnostem. U juniorek je možnost i večerního vystoupení na oslavách narozenin, firemních akcích, plesech, sportovních utkáních atd.

Mažoretky KK Dance Šumperk - vystoupení na 1 májeSENIORKY - slečny ve věku 15 a více roků. V těchto formacích Vám své vystoupení předvedou slečny s mnohaletou praxí, oceněními a zkušenostmi při vystupování před veřejností. Seniorky mají nacvičeno několik sestav pro různé příležitosti, které se upravují dle daným okolnostem. U seniorek je možnost i večerního vystoupení na oslavách narozenin, firemních akcích, plesech, sportovních utkáních  atd.

MÁTE LI ZÁJEM O PODROBNĚJŠÍ INFORMACE, KONTAKTUJTE NÁS NA NÍŽE UVEDENÉM KONTAKTU:

Bc. Olga Davidová
email:davidovna@seznam.cz
tel: +420 603 335 884

Copyright © KK Dance Šumperk 2024